O nás


Oborem dopravní značení se zabýváme již od roku 1989, tehdy jako fyzická osoba. V souvislosti s nárustem činností a práce jsme v roce 2000 založili firmu Bur&Ann.CZ,společnost s ručením omezeným a zřídili novou provozovnu pneuservisu a dopravního značení. V návaznosti s rozšířením služeb našeho kamenného obchodu jsme zřídili tento e-shop, kde Vám spolehlivě a seriozně nabízíme specializovaný sortiment zboží, který doručíme na místo určení.  

V pneuservisu prodáváme, přezouváme, případně opravujeme pneu na osobní, dodávková vozidla a motocykly. Speciální vybavení pro přezouvání moto a strojní vyvážení je samozdřejmost. Dále dodáváme a montujeme tažná zařízení na všechny typy osobních a dodávkových vozidel.

V dopravním značení prodáváme dopravní značky všech reflexních tříd a velikostí,včetně příslušenství, dále dopravní zařízení a plastové podstavce pro přechodné uzavírky. Realizujeme zakázky pro obecní úřady, celou řadu podniků a stavebních firem, a to jak ve vodorovném DZ, tak svislém a přechodném.

Přejeme mnoho ujetých kilometrů na dobrých pneumatikách a po bezpečně a kvalitně značených cestách.

(c) 2006 Všechna práva vyhrazena Bur&Ann, s.r.o.